Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Na jižní Moravě odstartovala kampaň před Úřadem práce

Titul 26. září 2013 V Brně před Úřadem práce na ulici Křenová ve středu odstartovala předvolební kampaň Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) na jižní Moravě. Čelní představitelé jihomoravské kandidátky zde v dopoledních až odpoledních hodinách rozdávali letáky s pracovní, sociální a důchodovou tématikou a stejně tak tisk DSSS, Dělnické listy. Kandidáti do Poslanecké sněmovny za DSSS nepůsobili na místě pouze jako roznašeči letáků, ale byli zde především pro lidi. Proto jsme byli rádi, že někteří občané využili příležitosti mluvit přímo s představiteli strany a dozvědět se něco víc o našem programu a způsobu řešení tristní situace této země. Na místě nechyběli ani zástupci médií, kteří zahájení naší kampaně zdokumentovali.

Náš program stavíme především na sociální tématice, nevyjímaje problém nezaměstnanosti (5. nejvyšší mezi kraji), který považujeme dlouhodobě za jeden z hlavních problémů Jihomoravského kraje.

Start předvolební kampaně proběhl bez problémů, nyní bude pokračovat besedou s občany v Blansku, mítinky ve Znojmě, Moravském Krumlově a Pohořelicích. O těchto i dalších příležitostech k setkání s kandidáty DSSS v Jihomoravském kraji vás budeme pravidelné informovat na těchto webových stránkách.

-red-

Lidri

Rudolf Pikola, Erik Lamprecht a Simona Skoumalová, tři lídři jihomoravské kandidátky DSSS v parlamentních volbách

Další fotky