Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Národovci v Brně chtějí společně říct ne odsunu nádraží

Mensa-a-lamprecht 5. srpna 2014 V podzimních komunálních volbách v Brně kandiduje Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) s podporou dalších pronárodně orientovaných stran – Ne Bruselu – Národní demokracie a Republikánské strany Čech, Moravy a Slezska, jejichž členové jsou také zastoupeni na kandidátní listině DSSS. Celý volební název, pod kterým oficiálně uskupení kandiduje, je Dělnická strana sociální spravedlnosti – Za zachování nádraží v centru.

Jak je tedy z názvu patrné, hlavní bod programu je boj za zachování polohy hlavního brněnského nádraží při jeho modernizaci. V programu, který bude v dalších dnech kompletně představen, se také zaměříme na další palčivá témata, mezi nimiž představíme svým pojetím revoluční strategii v přístupu k oblasti tzv. Bronxu a jejím obyvatelům.

Lídrem kandidátky a kandidátem DSSS na primátora města Brna je pětašedesátiletý podnikatel Eduard Mensa, hned za ním je umístěn předseda Dělnické mládeže Erik Lamprecht. „Nemůžeme si klást menší cíl než vstup do brněnského zastupitelstva,“ komentuje ambice brněnských národovců jejich volební lídr.

Na kandidátce DSSS naleznou voliči celkem 20 kandidátů s věkovým průměrem 40 let. Nejmladší kandidátkou je jedenadvacetiletá brněnská účetní Veronika Nováková, naopak nejstarším je třiasedmdesátiletý důchodce Milan Schweiger. Na volebním lístku DSSS naleznou občané 3 ženy a všechny umístěny mezi prvními deseti kandidáty.  Z hlediska politické příslušnosti je mezi kandidáty 11 členů DSSS, 1 národní demokrat, 1 republikán a zbývajících 7 neuvádí žádnou politickou příslušnost.

-red-